بیست و ششمین جشنواره تابستانه در جزیزه مرجانی کیش برگزار شد

میرزایی: کیش الگوی گردشگری کشور با خدمات کلاس A جهانی

به گزارش خبرانرژی: میرزایی در این باره افزود: کیش تنها الگوی گردشگری کشور است که بخش‌های مختلف دولتی و خصوصی؛ خدمات کلاس A جهانی را برای مهمانان خود تدارک می‌بینند.

کیش الگوی گردشگری کشور با خدمات کلاس A جهانی، دکتر میرزایی قلعه، مدیر کل گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی شورایعالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی کشور از ویژگی‌های ممتاز بیست و ششمین جشنواره گردشگری کیش خبر داد.

به گزارش خبرانرژی: میرزایی در این باره افزود: کیش تنها الگوی گردشگری کشور است که بخش‌های مختلف دولتی و خصوصی؛ خدمات کلاس A جهانی را برای مهمانان خود تدارک می‌بینند.

وی از آغاز به کار بیست و ششمین جشنواره گردشگری کیش خبر دادند که از تاریخ اول تا ۲۶ تیر ماه در جزیره زیبای کیش با هدف ایجاد تجربه و خاطره‌ای ماندگار برای گردشگران برگزار می‌گردد.

در این جشنواره ۲۰ برنامه مجزا برای گروه‌های سنی و اجتماعی مختلف طراحی شده است که از مهمترین این برنامه‌ها( که باید از آنها به عنوان جاذبه گردشگری یاد کنیم) به این موارد اشاره کرد:

اجرای گروه‌های آیینی در فرودگاه و سواحل کیش

برگزاری مسابقات کشوری بادبانی

مسابقات قهرمانی جت اسکی

برگزاری جشنواره‌های یامال ( موسیقی محلی و فولکلور جنوب کشور)

تخفیف ویژه خرید در مراکز خرید به مناسبت اعیاد مبارکه قربان و غدیر

مسابقات قهرمانی غواصی آزاد

نمایشگاه گردشگری سفر

همایش بین‌المللی کیش تاک

برپایی هشت کنسرت ملی با حضور خوانندگان مطرح کشوری

و نیز دوره‌های آموزشی عکاسی ، هتلداری ، گردشگری و غواصی و …

دکتر محمد فرزاد میرزایی قلعه در ادامه خاطرنشان کرد: برگزاری جشنواره‌های چند وجهی سیاست کلی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد برای جذب گردشگر در ایام غیر پیک سفر است تا رونق اقتصادی و ارتباط فرهنگی را در مناطق سبب شوند.

در پایان  دکتر میرزایی از تمامی فعالان گردشگری جهت حضور در این جشنواره دعوت کرد و علاقه مناطق آزاد را برای برگزاری جشنواره‌هایی در این سطح در هر گوشه کشور را مطرح و اعلام آمادگی نمودند.

پوستر بیست و ششمین جشنواره تابستانی کیش (1 تیر تا 26 تیرماه 1402)

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.