درباره ما

ما در “خبرانرژی” معتقدیم که همیشه راه های درست تر، آسان تر، سریع تر و بروزتری برای اطلاع رسانی و کسب اطلاع در دنیای اخبار و رسانه ها وجود دارد. مسیری متفاوت و ارزشمندتر که در آن مخاطبان با گذر زمان میتوانند با خیال راحت به ما به عنوان منبع خبرها “اعتماد” کنند، چون به باور ما، این بزرگترین سرمایه برای هر رسانه ای است.
ما در این مجموعه خیلی به دست پیدا کردن به استانداردهای روز رسانه ای دنیا اشتیاق داریم و این ماموریت را برای خودمان تعریف کرده ایم که مخاطبمان باید جدیترین و جامع ترین اخبار را با کیفیت و استانداردهای روز دنیا دریافت کند.
اکر شما فعال حوزه انرژی هستید، در این حوزه تحصیل می کنید یا اخبار آن را دنبال میکنید، خبرانرژی میتواند جامع ترین و کامل ترین مرجع برای پیگیری جدیدترین تحولات و رویدادها در بخش های مختلف صنایع نفت، پتروشیمی، پالایش و پخش فراورده های نفتی، گاز، آب، برق و انرژی های نو باشد. بجای این که در طول روز در سایت ها و کانال های مختلف خبری و به صورت پراکنده اخبار این حوزه ها را دنبال کنید، “خبرانرژی” را چند بار در روز ببینید.

استانداردهای تولید محتوا

با توجه به حضور همکاران رسانه ای مسلط به علم روز رسانه در تحریریه خبرانرژی، تلاش ما این است که کیفیت محتوای این رسانه را به محتوای روز رسانه های مطرح دنیا نزدیک کنیم. به همین خاطر، “خبرانرژی” توجه ویژه ای به محتوای چندرسانه ای یعنی دنیای تصویر، ویدئو، پادکست، اینفوگرافی و سایر محصولات این حوزه دارد. تلاش میکنیم مخاطبانمان هم نبض اخبار صنعت انرژی را همیشه در دست داشته باشند و هم محتوایی با کیفیت و چشم نواز را دریافت کنند.

ماجرای خبرانرژی

خبرانرژی در سال 1394 توسط متین کاکویی راه اندازی شد. او دارای دکتری حوزه ارتباطات است و حالا نزدیک به 18 سال است که در بخش های مختلف صنعت انرژی در ایران فعالیت رسانه ای انجام داده است. خبرانرژی دارای مجوز وزارت ارشاد به عنوان یکی از معدود رسانه های رسمی این حوزه است که کاملا توسط بخش خصوصی و بدون وابستگی به نهاد یا سازمان خاصی اداره میشود.
ماموریت ما در خبرانرژی این است که این رسانه را به “جامع ترین مرجع اخبار و اطلاعات حوزه انرژی” تبدیل کنیم تا مخاطبان تنها با بررسی محتوای این مجموعه، از مهم ترین اخبار و تحولات و رویدادهای حوزه مورد توجهشان باخبر باشند. ما میدانیم که صنعت انرژی و زیرمجموعه های زیادش بخاطر ساختار تخصصی و خشکی که دارند کمتر مورد توجه افکار عمومی بوده اند و شاید به همین خاطر است که انتخاب زبانی قابل درک برای همگان از سوی متخصصان میتواند ضمن تاباندن نور به این تاریکخانه، فساد، تخلف و دور زدن قوانین در این بخش ها را سخت تر از همیشه کند.
اما چشم انداز ما در خبرانرژی به همین جا ختم نمیشود، با بازشدن راه ورود تکنولوژی و سرمایه خارجی به صنعت انرژی ایران، بار دیگر تحولات این حوزه برای مخاطبان جهانی با اهمیت خواهد شد و خبرانرژی قصد دارد تا سال 1403 خود را به عنوان مرجع اصلی اخبار و تحولات صنعت انرژی ایران برای مخاطبان در جهان مطرح کرده و به رسانه ای قابل استناد در سطح جهانی تبدیل شود.

ما را چطور دنبال کنید؟

تیم خبرانرژی برای راحتی شما مجموعه اخبار خود را از طریق مسیرهای مختلفی به دست شما میرساند. شما میتوانید علاوه بر سایت خبری، با عضویت در خبرنامه، مهم ترین خبرها را در ایمیل خود مشاهده کنید یا اگر بیشتر فعال شبکه های اجتماعی هستید، خبرانرژی را در تلگرام، اینستاگرام یا توییتر دنبال کنید. لینک عضویت در خبرنامه یا دنبال کردن شبکه های اجتماعی در صفحه اول سایت موجود است.